


2 980 ₴
Перфоратор Vitals Master Ra 2685DS
Перфоратор Vitals Master Ra 2685DS відноситься до професійної серії і має високу якість вузлів і деталей. Модель також має такі особливості: патрон стандарту SDS-plus, посилене просочення якоря, якісні підшипники, ударостійкий корпус, запобіжна муфта, вертикальне розташування електродвигуна, три режими роботи, передня рукоятка, що обертається на 360°. Електродвигун потужністю - 850 Вт. Комплектується зручним пластиковим кейсом, трьома бурами, двома довбальними насадками.
Особливості:
Три робочих режиму;
Вертикальне розташування двигуна;
Надійний ударний механізм;
Металевий корпус редуктора.
Комплектація:
Перфоратор Vitals Master Ra 2685DS;
Бічна ручка;
Три бура;
Долото і піка;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Виробник: Віталс.
Живлення: Мережеве.
Тип двигуна: Щітковий.
Тип хвостовика: SDS+.
Кількість режимів: 3.
Сила удару: 3,5 Дж.
Потужність: 850 Вт.
Макс. діаметр свердління буром ( бетон ): 26 мм.
Макс. діаметр свердління ( сталь ): 13 мм
Частота обертання на холостому ходу: 800 об/хв
Частота ударів: 4000 уд/хв.
Вага: 3,4 кг
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.4 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | сеть |
| Максимальная скорость вращения | 800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 68 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3.5 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4000 |