



9 229 ₴
Пила торцювальна GTM HM9085
Пила торцювальна GTM HM9085 - якісний інструмент, призначений для виконання завдань з розпилювання різного роду деревин. Пила GTM HM9085 має багато переваг і має закономірний попит і у професіоналів і в любителів. З основних особливостей відзначимо такі: висока потужність двигуна синхронного типу, міцна, але водночас легка конструкція, точність різання, наявність лазерної указки. Модель GTM HM9085 отримала функцію протяжки, що значно збільшує максимальну ширину пропилу.
Особливості:
Потужний синхронний двигун;
Посилена станина;
Лазерна лінійка;
Поворот у горизонтальній та вертикальній площинах;
Функція протягування.
Комплектація:
Пила торцювальна GTM HM9085;
Пильний диск;
Ключ для заміни диска.
Технічні характеристики:
Потужність: 1800 Вт.
Максимальний діаметр диска: 210 мм.
Діаметр посадкового отвору: 30 мм.
Максимальна кількість обертів: 5200 об/хв.
Максимальна глибина пропилу: 65 мм.
Максимальна ширина пропилу: 305 мм.
Вага: 13 кг.
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 65 мм |
| Диаметр диска, мм | 210 |
| Источник питания | Сеть |
| Лазерная разметка | + |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Напряжение | 220 В |
| Посадочный диаметр диска | 30 мм |
| С протяжкой | + |
| Тип электродвигателя | Сеть |
| Частота холостого хода | 5200 об/мин |
| Ширина реза | 300 мм |