

1 092 ₴
Лобзик Grand ЛЕ-65
Grand ЛЕ-65 - це електричний лобзик побутового класу, призначений для виконання робіт з прямо - та криволінійного розпилу в будівельних матеріалах. До лобзику завжди можна докупити необхідні пили і значно збільшити спектр застосування.
Особливості:
Змінний кут різання (вліво/вправо) 0-45°
Прогумована рукоятка
Потужний двигун
Можливість підключення пилососа через адаптер.
Технічні характеристики:
Напруга мережі - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 950 Вт.
Обороти: 800-3000 об/хв.
Максимальна товщина распиливаемого матеріалу:
- деревини - 65 мм;
- металу - 8 мм.
Кут нахилу пилки 0-45°
Вага - 2,1 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глубина резки алюминия | 10 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 950 |
| Частота хода | 800-3000 оборотов/мин |