


9 110 ₴
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 707
Драбина-поміст алюмінієва Elkop TOR 707 - використовується для різних робіт, що вимагають підняття на певну висоту. Популярна на складах, виробництві, в обслуговуючих організаціях. Драбина-поміст оснащена широким робочим майданчиком і має двосторонні поручні. Опорна секція має широку опорну основу з колесами для зручного транспортування. Драбина-поміст виготовлена з міцного алюмінієвого профілю.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина-поміст.
Виробник: Елкоп.
Висота до платформи драбини, см: 168.
Висота в розкладеному вигляді, см: 268.
Розміри платформи: 45*43 см.
Ширина опори: 125 см.
Кількість ступенів: 7.
Кількість секцій: 1.
Матеріал: Алюміній.
Максимальне навантаження, кг: 150.
Вага, кг: 17.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elkop |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Высота площадки | 168 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 268 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Размеры платформы | 45*43 см |
| Расстояние между секциями | 103.5 см |
| Ширина опоры | 125 см |