



39 076 ₴
Газонокосарка акумуляторна Ego LM1903E-SP
Акумуляторна газонокосарка Ego LM1903E-SP - комфортний і тихий інноваційний інструмент для догляду за газоном. Газонокосарка дозволяє проводити збір скошеної трави в короб або бічний викид трави. Висота косіння регулюється, що дозволяє встановити 7 різних рівнів від 20 до 80 мм. Працює модель від АКБ 56 В. Модель Ego LM1903E-SP відрізняється самохідним механізмом. Висока якість комплектуючих та збирання збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра.
Особливості:
Самохідний механізм;
Живлення від акумулятора;
Безщітковий двигун;
Великі колеса не мнуть траву;
Надійний корпус;
LED фари;
7 рівнів висоти скошування.
Комплектація:
Газонокосарка Ego LM1701E;
Акумулятор BA2800 (56В/5А*год);
Зарядний пристрій CH5500E;
Бокс для збирання зрізаної трави;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 56 В.
Швидкість обертання: 3000 об/хв.
Система стрижки: роторна.
Ширина різання: 47 см.
Висота косіння: 20-80 мм.
Ємність боксу для зрізаної трави: 55 л.
Вага: 27 кг.
Гарантія – 24 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 5 А*ч |
| Вес (кг) | 27 |
| Вид | Газонокосилки |
| Высота среза | 20-80 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Количество уровней высоты среза | 7 |
| Макс. число оборотов, об/мин | 3000 |
| Материал корпуса (деки) | Пластик |
| Напряжение, В | 56 |
| Размеры | 960*575*525 мм |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип двигателя | Асинхронный |
| Тип запуска | Электростарт |
| Тип передвижения | Самоходные |
| Ширина захвата | 47 см |