



52 758 ₴
Газонокосарка акумуляторна Ego LM2021E-SP
Акумуляторна газонокосарка Ego LM2021E-SP - комфортний та тихий інноваційний інструмент для догляду за газоном. Газонокосарка дозволяє проводити збір скошеної трави в короб або бічний викид трави. Висота косіння регулюється, що дозволяє встановити 6 різних рівнів від 25 до 95 мм. Працює модель від АКБ 56 В. Модель Ego LM2021E-SP відрізняється самохідним механізмом з регулюванням швидкості. Висока якість комплектуючих та збирання збільшує в рази термін експлуатації інструменту і не залишить байдужим будь-якого майстра.
Особливості:
Самохідний механізм;
Регулювання швидкості;
Живлення від акумулятора;
Безщітковий двигун;
Великі колеса не мнуть траву;
Надійний корпус;
LED фари;
6 рівнів висоти скошування
Мульчування.
Комплектація:
Газонокосарка Ego LM2021E-SP;
Акумулятор BA2800 (56В/5А*год);
Зарядний пристрій CH5500E;
Бокс для збирання зрізаної трави;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: Акумулятор.
Напруга: 56 В.
Швидкість обертання: 3150 об/хв.
Система стрижки: роторна.
Ширина різання: 50 см.
Висота косіння: 25-95 мм.
Ємність боксу для зрізаної трави: 60 л.
Вага: 29,5 кг.
Гарантія – 24 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 5 А*ч |
| Вес (кг) | 29.5 |
| Вид | Газонокосилки |
| Высота среза | 25-95 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Количество уровней высоты среза | 6 |
| Макс. число оборотов, об/мин | 3150 |
| Материал корпуса (деки) | Металл |
| Напряжение, В | 56 |
| Объем травосборника, л | 60 л |
| Особенности | Мульчирование/Вариатор |
| Размеры | 960*575*525 мм |
| Режущая система | Роторная |
| Тип | Аккумуляторные |
| Тип двигателя | Асинхронный |
| Тип запуска | Электростарт |
| Тип передвижения | Самоходные |
| Ширина захвата | 50 см |