
1 059 ₴
Електроплита Елна 100 (вузький ТЕН)
Електроплита Елна 100 призначена для приготування та підігріву їжі. Плитка відповідає вимогам безпеки. Підприємство-виробник гарантує відповідність плитки вимогам ГОСТ 14919-83 за дотримання споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування та встановлення.
Особливості:
Прогумовані ніжки
Плавний перемикач потужності
Світловий індикатор.
Технічні характеристики:
1 конфорка - двокінцевий ТЕН
Потужність 1,0 кВт
Напруга живлення 220В
Розміри 290/270/85
Плавний регулятор потужності
Світловий індикатор
Термостійке глянсове покриття
Клас захисту - ГОСТ 12.2.007.0-75
Діаметр конфорки – 180мм
Маса - 2,1 кг
Корпус - холоднокатана сталь глибокої витяжки
Країна-виробник - Україна
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 290*270*85 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр конфорок | 180 мм |
| Индикатор питания | + |
| Кол-во уровней мощности, шт. | 4 |
| Количество конфорок, шт | 1 |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Мощность конфорок | 1 кВт |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка мощности | Ступенчатое |
| Тип | Электрическая |
| Тип нагревательных элементов (конфорки) | ТЭН |
| Тип управления | Поворотные переключатели |
| Цвет | Черный |