
1 327 ₴
Насос циркуляційний LuKon 25-60-180
Насос циркуляційний LuKon 25-60-180 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса становить 3000 л/годину, при максимальній потужності двигуна 90 Вт. Постачається з конекторами.
Особливості:
Надійність у роботі;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі;
Тихий у роботі.
Технічні характеристики:
Виробник: Люкон.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: Циркуляційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 90.
Продуктивність, л/хв: 55.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 6.
Діаметр патрубків: 25/25.
Монтажна довжина, мм: 180.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 2,8.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lukon |
| Количество скоростей | 3 |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота подачи | 6 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 25 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Монтажная длина, мм | 180 |
| Мощность, кВт | 0.09 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 55 л/мин |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. - 110 C |
| Тип | Циркуляционные насосы |