


7 476 ₴
Насос свердловинний Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r
Насос свердловинний Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r - призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 100 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 900 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Модель Vitals aqua 3.5DC 1563-0.9r оснащена багатоступінчастою системою всмоктування та здатна занурюватись на глибину до 70 метрів. Корпус насоса – нержавіюча сталь. Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води з колодязів, що містить не більше 20 г/м³ піску.
Особливості:
Багатоступенева система всмоктування;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Корпус із нержавіючої сталі;
25 метрів мережевого кабелю в комплекті;
Глибина занурення насоса до 70 метрів.
Технічні характеристики:
Виробник: Віталс.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа (220 В).
Потужність, Вт: 900.
Продуктивність, л/хв: 76.
Температура рідини, що перекачується max, град: 35.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Макс. вміст домішок, г/м³: 20.
Діаметр патрубка, мм: 32.
Висота підйому, м: 72.
Глибина занурення, м: 70.
Тип двигуна: Електричний .
Вага, кг: 13,2.
Гарантія – 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.2 кг |
| Вид | Центробежный |
| Высота подачи | 72 м |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина погружения | 70 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Длина кабеля питания | 25 м |
| Максимальный размер частиц | 0.5 мм |
| Мощность, кВт | 0.9 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 76 л/мин |
| Размеры | 83*820 мм |
| Степень защиты | IP 68 |
| Температура перекачиваемой жидкости | макс. 35 C |
| Тип | Скважинные насосы |