






3 203 ₴
Електрична піч Grunhelm GN33AB
Електрична піч Grunhelm GN33AB - багатофункціональний кухонний прилад, здатний виконувати безліч завдань з готування страв. Дана модель має просте механічне керування та таймер на 60 хв і три режими роботи.Пекти виконана в класичному чорному кольорі, має збільшений внутрішній об'єм 33 літри, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Особливості:
Функція гриль;
Оптимальна потужність;
Три режими роботи;
Великий об'єм внутрішньої камери.
Комплектація:
Піч;
Деко (38*27см);
Грати гриль;
Інструкції.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Потужність: 1800 Вт.
Об'єм камери: 33 л.
Тип керування: Механічне.
Кількість режимів роботи: 3.
Таймер: 60 хв.
Гриль: Є.
Колір: Чорний.
Габарити: 515*357*322 мм.
Вага: 6,28 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.28 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 390*300*275 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Мощность, кВт | 1.8 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем камеры, л: | 33 |
| Размеры противня, мм | 380*270 |
| Расположение ТЭНов | Сверху и снизу |
| Таймер | до 60 мин |
| Тип | Электрическая печь |
| Функции приготовления | Гриль |
| Цвет | Черный |