
10 311 ₴
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-400
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF-400 – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 30 до 300 А-год. Апарат досить простий у застосуванні і працює від напруги 230 В. Важливо відзначити, що модель Vulkan CF-400 має систему захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 19 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Vulkan CF-400;
Проводи з клемами;
Колеса;
Запасний запобіжник;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В.
Напруга заряду: 12 / 24 В.
Зарядний струм: 45 А.
Споживана потужність: 1800 Вт.
Ємність акумуляторів: 30-300 А*год.
Максимальний пусковий струм: 300 А.
Вага: 19 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 300 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 300 |
| Максимальный ток зарядки, А | 45 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 30 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1000/1800 |