

29 254 ₴
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CD-1000
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CD-1000 – багатофункціональний пристрій, який допоможе Вам швидко відновити заряд акумулятора ємністю від 50 до 1000 А-год. Апарат досить простий у застосуванні і працює від напруги 380 В. Важливо відзначити, що модель Vulkan CD-1000 має систему захисту: від перегріву, неправильної полярності підключення акумуляторів і від короткого замикання (у разі контакту між затискачами). У пристрої, вагою 55 кг, передбачені ергономічна рукоятка та колеса, для зручного його транспортування.
Особливості:
Функція запуску та запуску;
Робота від 380В;
Металевий корпус;
Висока ємність батарей, що заряджаються;
Наявність амперметра;
Наявність коліс;
Захист від перевантаження та неправильного підключення.
Комплектація:
ПЗП Vulkan CD-1000;
Проводи з клемами;
Колеса;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 380 В.
Напруга заряду: 12/24 В.
Макс. зарядний струм: 120 А.
Споживана потужність: 4000 Вт.
Ємність акумуляторів: 50-1000 А*год.
Максимальний пусковий струм: 1000 А.
Вага: 55 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 55 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 1000 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 1000 |
| Максимальный ток зарядки, А | 120 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 50 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 380 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 4000 |