




7 034 ₴
Зварювальний інвертор PATON MINI
Інвертор зварювальний PATON MINI призначений для ручного дугового (MMA) зварювання на постійному (DC) струмі електродами до 4 мм. Ця модель призначена для приватного використання та гарантує виконання всього спектра господарсько-побутових завдань. Зварювання має плавне регулювання зварювального струму в межах від 20 до 150 А, а функція гарячий старт Hot Start забезпечить ідеальний початок зварювання. Також присутні функції форсованої дуги «Arc Force» та антиприлипання «Anti Stick», що підвищує стабільність горіння на короткій дузі і запобігатиме «залипанню» електрода. Інвертор зварювальний Патон ВДІ-MINI нічим не поступається своїм закордонним аналогам.
Особливості:
- зварювання із застосуванням покритих електродів марок АНО, УОНІ, ЦЛ, ОЗЛ та ін.
- економне споживання електроенергії
- електроніка захищена від впливу пилу та підвищеної вологості
- працюють зі слабкими електромережами (170 В), не призводить до просідання мережі живлення
- гарячий старт
- антизалипання електрода
Комплектація:
інвертор,
електроутримувач з кабелем(3м),
клема «маси» з кабелем(2м),
паспорт-інструкція
Технічні характеристики:
Напруга - 160-260 В
Частота - 50Гц.
Тип струму - постійний
Макс. потужність - 5500 Вт.
Діапазон зварювального струму - 20-150 A
Напруга Х.Х. - до 80 B
Тривалість навантаження - 45 %;
Напруга підпалу дуги - 110 В
Діаметр електрода - 1.6-4.0 мм
Клас захисту - IP 21
Розміри - 200x100x240 мм
Вага - 3,3 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Патон |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 3.3 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | F |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 80 В |
| Размеры | 200*100*240 мм |
| Сварочный ток | 20-150 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 45% |
| Цифровой дисплей | + |