


461 ₴
Компресор автомобільний Coido 2116
Автомобільний компресор Coido 2116 - дуже практичний пристрій, що відрізняється підвищеною продуктивністю. Під міцним корпусом моделі Coido 2111 прихований потужний електродвигун колекторного типу, що споживає 8 А постійного струму від роз'єму прикурювача 12 В в автомобілі. Якісні комплектуючі дозволяють зберігати продуктивність автомобільного компресора Coido 2111 навіть при високому стартовому тиску колеса, що накачується. Його можна застосовувати не тільки для доведення до норми тиску в шинах автомобіля, але й для накачування спортивного інвентарю та різноманітного надувного приладдя для любителів активного відпочинку (наприклад, подушок та матраців). Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить в комплект компресора. Компресор компактний та простий у використанні. За рахунок професійного конектора до нього легко під'єднується повітряний шланг, навіть якщо золотник забруднений або зношений.
Особливості:
Компактність, легкість, мобільність;
Пластиковий корпус;
Великий час безперервної роботи;
Наявність манометра;
Висока продуктивність;
Простота у використанні.
Комплектація:
Компресор автомобільний Coido 2116;
Повітряний шланг;
Насадки (2шт.);
Штекер;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 12 л/хв.
Максимальний тиск: 20 бар/атм.
Час безперервної роботи: 20 хв.
Робоча напруга: 12 В.
Робочий струм: 8 А.
Довжина шланга: 50 см.
Довжина кабелю: 300 см.
Манометр: вбудований.
Тип підключення: штекер.
Розміри: 140×65×120 мм.
Вага: 0,85 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | COIDO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина шланга подачи воздуха | 0.5 м |
| Длина шнура питания | 3 м |
| Максимальное давление | 20 Атм |
| Максимальный потребляемый ток | 8 А |
| Манометр | Аналоговый |
| Мощность, Вт | 100 |
| Напряжение | 12 В |
| Производительность при 0 бар | 12 л/мин |
| Размеры | 140*65*120 мм |
| Тип | Однопоршневые |
| Тип подключения | Штекер |
| Цикл работы | 20 мин |