
1 488 ₴
Електроплита Елна 001 (1 млинець)
Електроплита Елна 001 призначена для приготування та підігріву їжі. Плитка відповідає вимогам безпеки. Підприємство-виробник гарантує відповідність плитки вимогам ГОСТ 14919-83 за дотримання споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування та встановлення.
Особливості:
Прогумовані ніжки
Ступінчастий перемикач потужності
Індикатор світлової сигналізації.
Технічні характеристики:
1 конфорка - чавунний млинець
Потужність - 1,5 кВт
Напруга живлення - 220В
Розміри - 290*270*85 мм
Світловий індикатор
Діаметр конфорки - 180мм
Маса - 3,3 кг
Корпус - холоднокатана сталь глибокої витяжки
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 290*270*85 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр конфорок | 180 мм |
| Индикатор питания | + |
| Кол-во уровней мощности, шт. | 4 |
| Количество конфорок, шт | 1 |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Мощность конфорок | 1.5 кВт |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка мощности | Ступенчатая |
| Тип | Электрическая |
| Тип нагревательных элементов (конфорки) | Чугунные блины |
| Тип управления | Поворотные переключатели |
| Цвет | Черный |