






3 359 ₴
Витяжка Grunhelm GVT 115 W
Витяжка Grunhelm GVT 115 W чудово очищає повітря на кухні, має три швидкості очищення, зручне механічне керування та універсальність монтажу. Ця модель забезпечує відведення повітря зі швидкістю близько 650 кубометрів на годину. Витяжка виконана в сучасному стилі, тому вона відмінно гармонуватиме практично з будь-яким інтер'єром кухні. Витяжка Grunhelm GVT 115 W оснащена алюмінієвим жировим фільтром, який призначений для захисту внутрішнього механізму пристрою від накопичення найдрібніших частинок жиру. Є і вбудоване яскраве світлодіодне підсвічування.
Особливості:
Велика продуктивність;
Механічне керування;
Алюмінієвий жировий фільтр;
Вбудоване яскраве освітлення.
Комплектація:
Витяжка Grunhelm GVT 115 W;
Інструкція;
Упаковка.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Тип установки: вбудована.
Потужність, Вт: 65.
Продуктивність: 650 м3/год.
Кількість швидкостей: 3.
Тип керування: механічне кнопкове.
Рівень шуму, дБ: 58.
Режим роботи: відведення повітря.
Тип жирового фільтру: алюмінієвий.
Діаметр повітроводу, см: 15.
Колір: білий.
Габарити (В*Ш*Г), мм: 640*260*355
Вага кг: 6.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 |
| Габариты упаковки (В*Ш*Г) | 640*260*355 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр воздуховода | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество скоростей, шт | 3 |
| Материал поверхности | Эмалированный металл |
| Мощность мотора, Вт | 65 |
| Напряжение/частота, В/Гц | 220/50 |
| Производительность, куб.м/час | 650 |
| Режим работы | Отвод воздуха |
| Тип | Телескопическая |
| Тип монтажа | В шкаф |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюминиевый кассетный |
| Уровень шума, дБ | 58 |
| Цвет | Белый |