
589 ₴
Електроплита Grunhelm GHP-5611, 1-1.0кВт/220В (вузький ТЕН)
Електроплита Grunhelm GHP-5611 призначена для приготування та підігріву їжі. Плитка відповідає вимогам безпеки. Підприємство-виробник гарантує відповідність плитки вимогам ГОСТ 14919-83 за дотримання споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування та встановлення.
Особливості:
Прогумовані ніжки;
Ступінчастий перемикач потужності;
Індикатор тепла.
Технічні характеристики:
1 конфорка - двокінцевий ТЕН.
Потужність - 1,0 кВт.
Напруга живлення - 220 В.
Ступінчастий регулятор потужності - є.
Світловий індикатор - є.
Термостійке глянсове покриття - є.
Діаметр конфорки - 170 мм.
Маса - 1,35 кг.
Корпус - холоднокатана сталь глибокої витяжки.
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.35 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 245*80*260 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр конфорок | 170 мм |
| Индикатор питания | + |
| Количество конфорок, шт | 1 |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Мощность конфорок | 1 кВт |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка мощности | Ступенчатое |
| Тип | Электрическая |
| Тип нагревательных элементов (конфорки) | ТЭН |
| Тип управления | Поворотные переключатели |
| Цвет | Черный |