
944 ₴
Електроплита Grunhelm GHP-5613, 2-2.0кВт/220В (2 вузькі ТЕНи)
Електроплита Grunhelm GHP-5613 призначена для приготування та підігріву їжі. Плитка відповідає вимогам безпеки. Підприємство-виробник гарантує відповідність плитки вимогам ГОСТ 14919-83 за дотримання споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування та встановлення.
Особливості:
Прогумовані ніжки;
Ступінчастий перемикач потужності;
Індикатор тепла.
Технічні характеристики:
2 конфорки - двокінцеві ТЕНи.
Потужність - 2,0 кВт.
Напруга живлення - 220 В.
Ступінчастий регулятор потужності - є.
Світловий індикатор - є.
Діаметр конфорки - 170 мм.
Маса - 1,3 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 430*210*70 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр конфорок | 170 мм |
| Индикатор питания | + |
| Кол-во уровней мощности, шт. | 3 |
| Количество конфорок, шт | 2 |
| Материал корпуса | Эмалированная сталь |
| Мощность конфорок | 2 кВт |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка мощности | Ступенчатое |
| Тип | Электрическая |
| Тип нагревательных элементов (конфорки) | ТЭН |
| Тип управления | Поворотные переключатели |
| Цвет | Черный |