




1 677 ₴
Точило Nowa SF 600G
Заточувальний верстат Nowa SF 600G має невеликі габарити та рекомендований для ручного шліфування, заточування ручного інструменту, усунення надлишків металу із заготовок, для вирівнювання металевих поверхонь. Заточувальний верстат є необхідним інструментом для домашнього використання або майстерні та вважається незамінним помічником на невеликому виробництві. Верстат Nowa SF 600G оснащений пилозахисною кнопкою, надійним двигуном з мінімальним рівнем вібрації, захисними кожухами, великими поворотними склом для захисту від іскор та укомплектований двома абразивними колами діаметром 150 мм різної зернистості.
Особливості:
Регульовані захисні стекла;
Пилозахищений вимикач;
Можливість стаціонарної установки;
Два точильні круги в комплекті;
Мала вага та компактні розміри.
Комплектація:
Точило Nowa SF 600G;
Два точильні круги;
Захисні щитки з власниками;
Перехідники під посадку 32мм.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 600 Вт.
Кількість оборотів - 2950 об/хв.
Коло - 150 мм.
Посадковий діаметр кола - 12,7 мм.
Зернистість - 36/60.
Вага - 4,5 кг.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 150 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 12.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Зернистость шлифовального круга | 36/60 |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.6 кВт |
| Тип | Станки для заточки |
| Толщина шлифовального круга | 16 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 2950 |