
1 760 ₴
Насос циркуляційний Wilo Star-RS25/60-130
Насос циркуляційний Wilo Star-RS25/60-130 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса складає 3900л/годину, при потужності двигуна 95Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Віло.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: циркуляційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 95.
Продуктивність, л/хв: 65.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 6.
Монтажна довжина, мм: 130.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 2,4
Гарантія - 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Количество скоростей | 3 |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Высота подачи | 6 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 25 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25 мм |
| Монтажная длина, мм | 130 |
| Мощность, кВт | 0.095 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 65 л/мин |
| Тип | Циркуляционные насосы |