
7 824 ₴
Насос циркуляційний Wilo Star-RS32/10-180
Насос циркуляційний Wilo Star-RS32/10-180 призначений для циркуляції та рециркуляції чистої води в системі опалення. Модель має три швидкості роботи. У конструкції насоса використовується керамічний підшипник, що забезпечує стійкість до корозії та збільшує термін служби. Продуктивність насоса складає 7200л/годину, при потужності двигуна 195Вт.
Особливості:
Надійність у роботі;
Керамічний підшипник;
Хороша продуктивність;
Збільшена висота подачі.
Характеристика:
Виробник: Віло.
Вигляд насоса: Поверхневий.
Тип насоса: циркуляційний.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 150.
Продуктивність, л/хв: 120.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 10.
Монтажна довжина, мм: 180.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 3,9.
Гарантія - 12 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wilo |
| Количество скоростей | 3 |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр входного отверстия | 32 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Монтажная длина, мм | 180 |
| Мощность, кВт | 0.195 |
| Назначение | Для отопления |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 120 л/мин |
| Тип | Циркуляционные насосы |