


2 093 ₴
Електричний Фарбопульт GTM SG400
Фарбопульт GTM SG400 стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 800 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 900 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний Фарбопульт GTM SG400;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Інструкція.
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 400 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 800 мл/хв.
Об'єм ємності - 0,9 л.
Макс. в'язкість фарби: 70 din.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага - 1,9 кг (без фарби).
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2.5 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 70 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.9 л |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Производительность | 800 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |