


31 068 ₴
Мотопомпа Vulkan SCWPD80
Мотопомпа Vulkan SCWPD80 - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного дизельного двигуна потужністю 5,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 23 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Дизельна мотопомпа Vulkan SCWPD80 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Мале споживання палива;
Сталева рама;
Простота в роботі;
Ефективне повітряне охолодження.
Комплектація:
Мотопомпа Vulkan SCWPD80;
Упаковка.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний дизель.
Потужність - 5,5 л. с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність: 800 л/хв.
Макс. глибина всмоктування - 8 м.
Максимальна висота напору - 23 м.
Діаметр патрубка - 75 мм.
Тип стартера - ручний.
Габарити: 53*48*58 см.
Вага - 51 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 51 кг |
| Высота подачи | 23 м |
| Габариты | 530*480*580 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 75 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 75 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 5 мм |
| Мощность, л.с | 5.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Дизель |
| Производительность | 800 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 296 |