
2 417 ₴
Перфоратор Nowa M 1100ѕс
Перфоратор Nowa M 1100ѕс – багатофункціональний інструмент, який відрізняється чудовим внутрішнім виконанням, потужністю і наявністю 2-х змінних патронів для різних завдань. Надійний помічник вимогливого господаря! Головні переваги моделі – висока якість виконання, ергономічний дизайн, а також повна комплектація. Перфоратор оснащується зручним механізмом зміни патрона. За лічені секунди ви зможете замінити патрон типу SDS-plus на швидкозатискний для стандартних хвостовиків (йде в комплекті). Мідна обмотка деталей двигуна, статора та ротора, додатково покривається тришаровим термостійким лаком, що забезпечує надійний захист від коротких замикань і перегрівів, а також попадання пилу і дрібних частинок в інструмент.. Також варто відзначити наявність функції реверсу і регулювання обертів.
Особливості:
Три режима роботи;
Електропневматичний ударний механізм;
Швидкозатискний патрон під свердла;
Наявність реверсу.
Комплектація:
Перфоратор Nowa M 1100ѕс;
Патрон під свердла;
Лінійка глибиномір;
Набір насадок (наболр бурів, піку, долото);
Інструкція;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання – 0-1150 об/хв.
Кількість ударів - 0-5100 уд/хв.
Енергія удару - 3,9 Дж.
Хвостовик sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм;
- у сталі 13 мм
Вага - 3,1 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nowa |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстросъемный патрон | + |
| Вес (кг) | 3.1 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1150 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 60 мм |
| Мощность | 1100 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3.9 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 5100 |