



2 580 ₴
Дриль Vitals Master Et 21200GNadk
Дриль ударний Vitals Master Et 21200GNadk призначена для свердління в металі, дереві та інших матеріалах при виконанні ремонтних, монтажних робіт. Є незамінним помічником під час ремонту, через свою простоту й ефективність. Модель оснащена потужним двигуном 1200 Вт і двох швидкісним редуктором. Зручна рукоятка та алюмінієвий корпус редуктора робить покупку даної дрилі вигідним рішенням за розумну ціну. Дана модель поставляється з глибиноміром і рукояткою в картонній упаковці.
Особливості:
Реверс, що дозволяє розширити функціональність;
Регулювання оборотів, допомагає вибрати необхідну швидкість обертання;
Швидкозатискний патрон, швидка заміна оснастки;
Два робочих режиму: свердління і свердління з ударом;
Надійний двошвидкісний редуктор в корпусі з алюмінієвого сплаву.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1200 Вт.
Число оборотів:
0 - 1000 об/хв;
0 - 3000 об/хв.
Режими – свердління/свердління з ударом.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 40 мм;
- (сталь) 13 мм;
- (цегла) 16 мм.
Вага - 3,1 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.1 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 1000/3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1200 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |
| Тип патрона | Самозажимной |