





2 373 ₴
Електричний Фарбопульт Forte SG 750BP
Фарбопульт Forte SG 750BP професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення фарбувального матеріалу на різні поверхні. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдовими, водно-вапняними складами або лакофарбовими матеріалами для робіт в будинку або в саду.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц.
Потужність: 750 Вт.
Обсяг бачка: 0,8 л.
Матеріал бачка: пластик.
Система розпилення: HVLP.
Продуктивність: 180мл/хв.
Діаметр сопла: 1,5 мм.
Робочий тиск: 0,1-0,2 бар.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.45 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5 мм |
| Материал контейнера | Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Производительность | 180 мл/мин |
| Рабочее давление | 0.1-0.2 бар |
| Технология воздушного распыления | HVLP |
| Тип | Краскопульты |