
11 493 ₴
Пуско-зарядний пристрій Forte CD-420FP
Технічні характеристики:
Вхідна напруга: 220 В
Напруга заряду: 12/24 В
Потужність, зарядна/пускова: 1,6/10 кВт
Максимальний пусковий струм: 400 А
Зарядний струм: 27 А
Ємність акумуляторів: 100-600 Агод
Клас ізоляції: IP 20
Вага: 18,5 кг
Особливості:
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP20 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 600 А*ч |
| Максимальный пусковой ток, А | 400 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 100 А*ч |
| Напряжение зарядки | 12 В/24 В |
| Подключение к сети | 220 В |