
2 521 ₴
Електричний Фарбопульт Forte SG-7575V
Фарбопульт Forte SG-7575V стане кращим рішенням для розпилення фарб, лаків, грунтовок, морилок і інших розчинних лакофарбових матеріалів на поверхнях будь-якої складності. Він відмінно підходить для фарбування фасадів будівель і огорож, а також активно використовується при проведенні внутрішніх ремонтних робіт, побілки стін і стель. Має вбудований насос, що забезпечує продуктивність 750 мл/хв. Модель має великий обсяг бачка 1000 мл.
Особливості:
Вбудований компресор;
Регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
Великий обсяг бачка;
Потужний електродвигун;
Компактні розміри.
Комплектація:
Електричний Фарбопульт Forte SG-7575V;
Ємність для розпилюваних середовищ;
Лійка (вимірювач в'язкості розпилюваної рідини);
Інструкція.
Технічні характеристики:
Споживана потужність - 750 Вт.
Номінальна напруга - 220/50 Гц.
Максимальна продуктивність - 750 мл/хв.
Об'єм ємності - 1 л.
Макс. в'язкість фарби: 80 din.
Регульована витрата розпилюваної рідини.
Вага - 1,5 кг (без фарби).
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 2.5 мм |
| Макс. вязкость краски, din | 80 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 1 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Производительность | 750 мл/мин |
| Тип | Краскопульты |