









4 339 ₴
Електрична піч-плита Grunhelm GN3301RHP
Електрична піч-плита Grunhelm GN3301RHP - високоякісна електрична духовка з подвійною плитою з вертелом, грилем та деком. Це дозволяє готувати смажене м'ясо, тістечка, запіканки та інші страви, що потребують високих температур. Духовка дозволяє вибрати спосіб нагрівання - зверху або одночасно зверху та знизу. Дошки можна використовувати незалежно одна від одної. Нагрівальні елементи виконані з міцної нержавіючої сталі, що забезпечує їхню довговічність та надійність. Завдяки таймеру користувач отримує інформацію про проходження певного часу. Завдяки цьому є менше шансів спалити їжу.
Особливості:
Сучасний дизайн;
Функції приготування: плита, випічка, гриль та запікання;
Оптимальна потужність;
Зручне механічне керування;
Великий об'єм внутрішньої камери.
Комплектація:
Піч Grunhelm GN3301RHP;
Деко;
Грати гриль;
Коробка.
Характеристики:
Виробник: Грюнхельм.
Тип: піч-плита.
Номінальна потужність, Вт: 1800.
Напруга/частота, В/Гц: 220/50.
Розмір листа, см: 38*27.
Об'єм камери, л: 33.
Потужність камфорок, кВт: 1/0,6.
Термостат, °С: 100-250.
Управління: механічне.
Таймер роботи, хв: до 60.
Розташування ТЕНів: зверху та знизу.
Колір: чорний.
Габарити печі, мм 515*357*322.
Вага, кг: 7,5.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество режимов приготовления | 4 |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 515*357*322 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Мощность, кВт | 1.8 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем камеры, л: | 33 |
| Размеры противня, мм | 383*266*20 |
| Расположение ТЭНов | Сверху и снизу |
| Таймер | до 60 мин |
| Тип | Электрическая печь |
| Функции приготовления | Гриль |
| Цвет | Черный |