

18 272 ₴
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-310 PRO є одним з кращих агрегатів, і застосовується він для широкого спектру зварювальних робіт. Його використовують для напівавтоматичного зварювання електричною дугою при постійних показниках струму DC і режимі MIG/MAG/TIG, конструкцій з металу, низьколегованих і маловуглецевих видів сталі в середовищі захисних газів, за допомогою електродного дроту, що плавиться або флюсового зварювального дроту, без використання газу. З ним також проводять ручне зварювання електричною дугою із застосуванням штучних електродів у режимі ММА. Ця модель має зварювальний рукав з роз'ємом KZ-2. Регулювання струму в нього плавне і відображається на електронному дисплеї в діапазоні - 20-310А. Дріт заправляється без подачі газу, за допомогою кнопки на лицьовій панелі. Цей агрегат зможе легко проварити як тонкі, так і товсті листи металу. У ньому є кілька систем захисту від перегрівання та перепадів напруги в мережі.
Комплектація:
- інверторний напівавтомат
- зварювальний 'Єврорукав', 3м
- кабель з електродотримачем
- кабель 'маси'
- щиток зварювальний
- щітка-молоток
- інструкція
Технічні характеристики:
Клас апарату: Професійний
Напруга мережі живлення: 220В ± 15%
Частота мережі живлення: 50Гц
Найменший зварювальний струм: 20А
Найбільший зварювальний струм: 310А
Діаметр дроту: 0,6-1,0мм
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0мм
Швидкість подачі дроту: 2,5-13м/хв
Кількість пар роликів, що подають: 1
Максимальна споживана потужність: 8кВт
ККД: 85%
Наявність режиму ММА: є
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв: 60%
Вага: 15кг
Гарантія – 3роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/TIG/MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 80 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 42-50 В |
| Сварочный ток | 20-310 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |