
1 678 ₴
Лобзик Grand ЛЕ-100M
Лобзик Grand ЛЕ-100M – застосовується для виконання робіт з прямо - та криволінійного розпилу будівельних матеріалів, таких як дерево, пластмаса і металевий лист. Технічні характеристики: Напруга мережі: 220 В. Споживана потужність: 1150 Вт. Частота струму: 50 Гц. Ріжуча здатність подереву 100 мм.
Особливості:
Швидка заміна пилки;
Кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі;
Можливість зміни кута різання на кут до 45° вправо і вліво;
Лазерна указка.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1150 Вт.
Ріжуча здатність:
деревина - 100 мм;
метал - 10 мм.
Кут різу: (вліво/вправо) 0-45°.
Число ходів штока: 0 - 3000 об/хв.
Лазерний маркер - є.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глубина резки алюминия | 20 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1150 |
| С лазером | + |
| Частота хода | 0-3000 оборотов/мин |