


15 633 ₴
Бензомотопомпа Vulkan SCWT80
Бензомотопомпа Vulkan SCWT80 - високопродуктивний напівпрофесійний апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 6,3 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 26 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Vulkan SCWT80 має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
Висока продуктивність;
Простота в роботі;
Сталева рама;
Полегшений ручний запуск;
Ефективне повітряне охолодження.
Технічні характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний.
Потужність - 6,3 л. с.
Обсяг паливного бака - 3,6 л.
Продуктивність - 58 м3/год.
Макс. глибина всмоктування - 8 м.
Максимальна висота напору - 26 м.
Діаметр патрубка - 80 мм.
Тип стартер - механічний.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 кг |
| Высота подачи | 26 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 80 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 80 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, л.с | 6.3 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 966 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 212 |