
5 250 ₴
Газовий обігрівач Grunhelm GGH-30
Газовий обігрівач Grunhelm GGH-30 - відмінний варіант, якщо Вам потрібно швидко та якісно обігріти складське приміщення, теплицю, гараж, ангар, при цьому зберігши чистоту повітря. Адже цей нагрівач спалює практично 100% палива і при цьому не залишає ні грама запаху (за будь-яких умов використання). Газова гармата має дуже високу продуктивність (приблизно до 100%), великий запас потужності та надійності, а тому її активно використовують у сільському господарстві, будівництві, на СТО, а також маляри, штукатури, техніки. Газовий обігрівач Grunhelm GGH-30 оснащений автоматичним газовим пальником, п'єзоелектричним підпалом, захисним термостатом для уникнення перегріву. Інструмент компактний і мобільний, що не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.
Особливості:
Технічні характеристики:
Теплова потужність: 30 кВт / 25800 ккал/год
Потік повітря: 1000 м3/ч
Теплова ефективність: 98%
Температура повітря на виході: 50-115 °C
Тип двигуна: Електричний
Потужність: 30000 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Кількість фаз: Одна
Тип палива: Пропан/бутан
Витрата палива: 2,62 кг/год
Система підпалу: П'єзо
Термостат: Є
Управління від термостата: Ні
Тип управління: Ручний
Тип нагріву: Прямий
Виробник: Grunhelm
Модель: GGH-30
Габарити:
• Довжина: 622 мм
• Ширина: 272 мм
• Висота: 405 мм
Вага: 8,0 кг
Клас інструменту: Професійний
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 622*272*405 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество режимов обогрева | 1 |
| Макс. температура нагрева обогревателя, °С | 50-115 |
| Монтаж | Напольный |
| Мощность, Вт | 30000 |
| Напряжение, В | 220 |
| Производительность,м³/ч | 1000 |
| Расход топлива | 2.62 кг/ч |
| Система питания | Однофазные |
| Система поджига | Пъезо |
| Способ нагрева | Прямой |
| Тепловая мощность, Вт | 30000 |
| Тип теплоносителя | Газовые |
| Управление | Механическое |