






5 413 ₴
Електрична піч Grunhelm GN63СB
Електрична піч Grunhelm GN63СB - багатофункціональний кухонний прилад, здатний виконувати безліч завдань з готування страв. Дана модель має просте механічне управління, таймер на 60 хв, три режими роботи і обладнана вентилятором для конвекції.Пекти виконана в класичному чорному кольорі, має збільшений внутрішній об'єм 63 літри, при цьому вага і зовнішні розміри залишилися мінімальними.
Особливості:
Функція гриль;
Конвекція;
Три режими роботи;
Великий об'єм внутрішньої камери.
Комплектація:
Піч;
Деко (2шт.);
Ручка для захвату;
Інструкція.
Характеристики:
Виробник: Grunhelm.
Потужність: 2200 Вт.
Об'єм камери: 63 л.
Тип керування: Механічне.
Кількість режимів роботи: 3.
Таймер: 60 хв.
Гриль: Є.
Конвекція: Є.
Колір: Чорний.
Габарити: 612*454*408 мм.
Вага: 11,5 кг.
Гарантія - 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество режимов приготовления | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.5 кг |
| Габариты (В*Ш*Г) | 612*454*408 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Мощность, кВт | 2.2 |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем камеры, л: | 63 |
| Размеры противня, мм | 460*350 |
| Расположение ТЭНов | Сверху и снизу |
| Таймер | до 60 мин |
| Тип | Электрическая печь |
| Функции приготовления | Гриль/Конвекция |
| Цвет | Черный |