
10 596 ₴
Драбина універсальна Itoss 7607 3х7
Алюмінієві універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 399 см
Висота секції: 201 см
Висота драбини: 284 см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 7
Ширина опори: 70 см
Вага: 10,2 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Модель: 7607 3х7
Країна походження: Словаччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.2 кг |
| Высота секции | 201 см |
| Высота стремянки | 284 см |
| Габаритная толщина | 20 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 399 см |
| Количество ступеней | 3 x 7 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 399 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 34/40/45 см |
| Ширина опоры | 70 см |