

2 633 ₴
Фрезер-тример Kraissmann 910 OFT 6-8
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 910 Вт
Частота обертання: 10000 - 30000 об/хв
Розмін цанги фрези: 6 мм
Клас електрозахисту: II
Область застосування:
* Фрезерування пазів і канавок, зняття фасок;
* Виконання декоративних фігур і підгонка країв;
* Обробка твердих порід дерева.
Особливості інструменту:
* Ергономічний дизайн;
* Корпус і підстава з алюмінієвого сплаву;
* Вимикач з фіксацією у включеному положенні;
* Електронне регулювання частоти обертання шпинделя з попередньою установкою;
* Можливість підключення пилососа;
* Подвійна ізоляція приводу.
Особливості експлуатації:
* Ергономічний дизайн виробу забезпечує зручне управління і максимальний комфорт при роботі однією рукою;
* Запас по потужності забезпечує продуктивну і безвідмовну роботу;
* Фіксація вимикача в натиснутому положенні забезпечує зручну роботу в безперервному режимі;
* Гвинтовий регулятор глибини фрезерування забезпечує точну настройку;
* Підключення пилососа за допомогою патрубка (поставляється окремо) знижує шкідливий вплив на організм і дає можливість працювати у приміщеннях, де наявність пилу не допускається.
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 910 |
| Скорость вращения | 10000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Кромочный |
| Цанга | 6/8 мм |