
8 910 ₴
Пила торцювальна Vorskla ПМЗ 2200-210/2
Торцювальна пилка Vorskla ПМЗ 2200-210/2 має посилену станину та додаткові упори для покращення якості різу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 2200 Вт
Кількість обертів: 5000 об/хв
Діаметр пильного диска: 210 мм
Кут повороту диска: 0°/45°
Кут повороту столу: -45°/0°/45°
Гарантія - 1рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 17 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 85 мм |
| Диаметр диска, мм | 210 |
| Источник питания | Сеть |
| Мощность, Вт | 2200 |
| Напряжение | 220 В |
| Посадочный диаметр диска | 25.4 мм |
| С протяжкой | + |
| Тип электродвигателя | Синхронный |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |
| Ширина реза | 300 мм |