

2 577 ₴
Фрезер Vorskla ПМЗ 1500 New
Фрезер Vorskla ПМЗ 1500 New застосовується в столярній справі для виконання фрезерних робіт по дереву. Фрезер приводиться в дію за допомогою однофазного двигуна потужністю 1500 Вт. Для більш точної роботи фрезер має можливість регулювання числа обертів в межах від 16000 до 30000 об/хв. Фрезер Vorskla ПМЗ 1500 New комплектується набором фрез.
Особливості:
Регулювання оборотів;
Набором фрез в комплекті;
Потужний двигун;
Оновлений дизайн.
Комплектація:
Фрезер Ворскла ПМЗ 1500 New;
Паралельний бічний упор;
Втулки під цанги 6/8мм;
набір з 12 фрез.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1500 Вт.
Число обертів - 16000-30000 об/хв.
Діаметр затискних втулок - 6/8 мм.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.9 кг |
| Высота хода | 50 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный диаметр фрезы | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1500 |
| С набором фрез | + |
| Скорость вращения | 16000-30000 оборотов/мин |
| Тип | Погружной |
| Цанга | 6/8 мм |