
586 ₴
Зварювальна маска хамелеон X-Treme WH-950
Хемелеон захисна маска X-Treme WH-950 призначена для захисту очей оператора при роботі зварюванням. Зварювальна маска виготовлена із міцного протиударного пластику стійкого до впливу важких експлуатаційних умов. Скло маски влаштоване таким чином, що дозволяє однаково добре бачити як до виконання робіт, так і під час зварювання. У звичайному стані скло прозоре і затемняється лише на початку виконання зварювальних робіт. Рівень затемнення скла в масці X-Treme WH-950 складає DIN9-11.
Особливості:
Немає потреби увімкнути/вимкнути – шолом завжди готовий до роботи;
Нема зарядки батареї – застосовані сонячні батареї;
Комбіноване харчування.
Технічні характеристики:
Тип - Зварювальна маска.
Живлення - елементи сонячних батарей.
Температура експлуатації - -5 - +55 °С.
Поліпропілен.
Поле зору світлофільтра - 90х43 мм.
Розміри картриджа/скла - 110х90х9 мм.
Захист від УФ/ІК променів - 13 DIN.
Ступінь проникнення світла - 4 DIN.
Тип зварювання - ARC/MIG/ TIG.
Вмикання/вимикання - Автоматичний.
Час перемикання зі світлого положення в темний - 1/10000.
Вага - 0.42 кг.
Гарантія - 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 1/10000 с |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Полипропилен |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.6 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 110*90*9 мм |
| Размер смотрового окна | 90*43 мм |
| Степень затемнения | 9-11 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |