
1 950 ₴
Дриль Tekhmann TLD-13/950 (848640)
Низькообертовий дриль Tekhmann TLD-13/950 - це надійний високоякісний інструмент побутового класу. Дана модель оснащена брендовими підшипниками NSK, сучасним дизайном та кнопкою фіксації. Модель Tekhmann TLD-13/950 допоможе Вам впоратися із завданнями з свердління отворів в дереві, стали, та інших матеріалах. Корпус інструменту зроблений з якісного, добротного і міцного пластику. Двигун, потужність якого становить 950 Вт забезпечить комфортну роботу інструменту при свердлінні на малих обертах.
Особливості:
Зручний для роботи на низьких обертах;
Регулятор оборотів;
Японські підшипники NSK;
Високий крутний момент;
Компактні розміри.
Комплектація:
Дриль Tekhmann TLD-13/950;
Ключ;
Бічна Рукоятка;
Вугільні щітки;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напуга/частота: 230 В/ 50 Гц.
Потужність: 950 Вт.
Кількість обертів: 0-1100 об/хв.
Діаметр патрона: 13 мм
Вага: 2,5 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Тип | Дрель |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1100 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Низкооборотистая | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 950 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |