
2 321 ₴
Дриль Зеніт ЗД-1300 2С (848638)
Дриль ударний Зеніт ЗД-1300 2С - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Зеніт ЗД-1300 має надійний 1300 Вт електромотор з двома швидкостями роботи.
Особливості:
Ударний і надійний дриль;
2 швидкості;
Надійний вимикач, режим реверсу;
Висока твердість шестерень.
Комплектація:
Дриль Зеніт ЗД-1300 2С;
Ключ і бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Вугільні щітки;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 1300 Вт.
Кількість швидкостей: 2.
Швидкість: 1100/3000 об/хв.
Частота ударів: 16500/45000 уд/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 25 мм;
- (сталь) 13 мм;
- (цегла) 16 мм.
Вага 2,9 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.9 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 1100/3300 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 16 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1300 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Тип | Дрель ударная |
| Частота ударов в минуту | 16500/45000 |