
2 700 ₴
Дискова пила Зеніт ЗПЦ-1950 М (842469)
Циркулярна пила дискова Зеніт ЗПЦ-1950 М призначена для прямолінійного розпилювання пиломатеріалів. Дискова пила впорається не тільки з деревом, але й дозволить зробити розпил фактично будь-якого матеріалу: пластика, акрилового скла, а також кольорового металу. Ця пила стане надійним помічником при будівництві будинку, при ремонті або при виконанні столярних робіт. Ця модель циркулярної пилки гарантує точний розпил у поєднанні з відмінною маневреністю і продуктивністю. Модель Зеніт ЗПЦ-1950 М має механізм налаштування кута нахилу металевої платформи і можливість встановлення необхідної глибини занурення пильного диска в розпилюваний матеріал.
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Прогумовані рукоятки;
Пильний диск в комплекті;
Регулювання глибини і нахилу різу;
Надійний захист від пилу.
Комплектація:
Пила дискова Зеніт ЗПЦ-1950 М;
Пильний диск;
Паралельна направляюча;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В/50 Гц.
Потужність: 1950 Вт.
Діаметр пильного диска: 185 мм.
Кількість обертів: 4800 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при куті 90°: 65 мм.
Вага - 3,6 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина пропила под углом 90º | 65 мм |
| Диаметр диска, мм | 185 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1950 |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| Частота холостого хода | 4800 об/мин |