



2 688 ₴
Лобзик Tekhmann TJS-9011 (846524)
Лобзик Tekhmann TJS-9011 — електричний лобзик для виконання поздовжніх і поперечних розпилів, а також отворів в деревині, металі, полімерних матеріалах і керамічних плитах. Цей інструмент підходить для виконання прямих і криволінійних різів. Плавне регулювання швидкості, застосована тут, знижує навантаження на двигун і забезпечує комфортну роботу. Фіксатор кнопки включення дозволяє експлуатувати інструмент безперервно. Серед відмінних особливостей електролобзика Tekhmann TJS-9011 варто відзначити наявність лазера, механізм швидкої заміни полотна, можливість перемикати способи видалення пилу, низький рівень вібрацій і шуму, мала вага і компактні розміри.
Особливості:
Потужний електродвигун 900 Вт;
Три позиції регулювання маятникового ходу;
Перемикач способів видалення пилу;
Плавне регулювання швидкості;
Лазерна указка;
Механізм швидкої заміни полотна
Комплектація:
Електролобзик Tekhmann TJS-9011;
Ключ;
Адаптер для пилососа.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 900 Вт.
Частота руху пилки - 0-3000 об/хв
Глибина пропилу:
- дерево: 110 мм;
- сталь: 10 мм.
Кількість ступенів маятникового ходу: 3 шт.
Лазерна указка - є.
Безінструментальна заміна полотна - є.
Вага - 2,6 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес (кг) | 2.6 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глибина різання дерева | 110 мм |
| Глубина резки алюминия | 11 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Количество ступеней маятникового хода | 3 |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 900 |
| С лазером | + |
| Частота хода | 0-3000 оборотов/мин |