


2 470 ₴
Шліфмашина стрічкова Зеніт Профі ЗЛШ-1000 (833389)
Стрічкова шліфувальна машина Зеніт Профі ЗЛШ-1000 призначена для сухого шліфування плоских і опуклих поверхонь. Працює без подачі води, що використовується для проведення чорнової і чистової шліфовки. Застосовується для шліфування дерев'яних, пластмасових і металевих поверхонь, видалення старого лакофарбового покриття і слідів корозії. Часто використовується для обробки поверхонь при виготовленні дверей та вікон, ремонт автомобілів, якщо потрібно шліфування великих деталей. Регулятор оборотів дозволяє налаштувати шліфмашину під певну задачу, гарантуючи бездоганний результат роботи. Швидкість протягування стрічки варіюється від 120 до 260 м/хв, виходячи з визначених завдань і виду оброблюваного матеріалу. Спеціальний обмежувач визначає глибину обробки, запобігаючи пошкодження заготовки.
Особливості:
Швидка заміна стрічки;
Електронне регулювання числа обертів;
Можливість стаціонарної установки;
Мала вага і компактні розміри.
Комплектація:
Шліфмашина Зеніт Профі ЗЛШ-1000;
Пилозбірник;
Стрічка;
Струбцини (2шт.).
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1000 Вт.
Розмір стрічки:
ширина - 75 мм;
довжина - 457 мм
Швидкість протягання стрічки: 120-260 м/хв.
Вага: 3,1 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Обрабатываемый материал | Для дерева |
| Подошва | Проямугольная |
| Размер шлифовальной ленты | 75*457 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Скорость движения ленты, м/мин | 120-260 |
| Стационарная установка | + |
| Тип | Ленточные |