


2 565 ₴
Пила дискова акумуляторна Tekhmann TSC-165/i20 (без АКБ і ЗУ), (848397)
Ручна циркулярна пила Tekhmann TSC-165/i20 – багатофункціональний інструмент, що застосовується в роботі по дереву різної складності. Мідна обмотка двигуна додатково ущільнюється тришаровим покриттям термостійкого лаку, що запобігає небажані перегріви і продовжує термін служби пилки. Працює ця пила від акумуляторної батареї 20В, що дозволяє працювати в місцях де немає мережі 220В. Висока потужність двигуна в поєднанні з граничними оборотами до 4200 об/хв забезпечують швидку і точну роботу з дерева різних порід. Також в даній моделі варто відзначити наявність лазерної указки. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Збільшена глибина пропилу;
Лазерна указка;
Пильний диск в комплекті;
Регулювання глибини і нахилу різу;
Працює від акумулятора.
Комплектація:
Пила дискова Tekhmann TSC-165/i20;
Пильний диск;
Паралельна направляюча;
Ключ;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Живлення: акумулятор.
Напруга: 20 В.
Діаметр пиляльного диска: 165 мм
Кількість обертів: 4200 об/хв.
Максимальна глибина пропилу:
- при куті 90°: 51;
- при куті 45°: 35 мм.
Вага - 2,35 кг
Гарантія - 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторов в комплекте | Без комплектного аккумулятора |
| Вес | 2.35 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина пропила под углом 45º | 35 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 51 мм |
| Диаметр диска, мм | 165 |
| Источник питания | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| С лазером | + |
| Частота холостого хода | 4200 об/мин |