


2 883 ₴
Перфоратор Зеніт ЗП-1100 (831362)
Перфоратор Зеніт ЗП-1100 – це надійний перфоратор для широкого спектру застосування, який розрахований для свердління, свердління, довбання різних твердих будівельних та інших матеріалів. Дана модель відмінно підійде для будівництва або ремонту. Оснащений трьома режимами роботи, модель ЗП-1100 має систему кріплення інструмента SDS-plus, фіксатор кнопки пуск, регулятор частоти обертання, перемикач напрямку обертання патрона (реверс), поворотну додаткову рукоятку. Дана модель перфоратора поставляється в пластиковому кейсі з адаптером та свердлувальним зубчастим патроном, набором довбального і бурильного інструменту, що спрощує зберігання і транспортування.
Особливості:
Три режима роботи;
Електропневматичний ударний механізм;
Регулятор оборотів;
Наявність реверсу;
Функція фіксації кута нахилу насадки.
Комплектація:
Перфоратор Зеніт ЗП-1100;
Бічна рукоятка;
Набір насадок (три бура, піка, долото);
Мастило і глибиномір;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 1100 Вт.
Функції - 3 режими.
Швидкість обертання – 0-1050 об/хв.
Кількість ударів - 5800 уд/хв.
Енергія удару - 2,8 Дж.
Хвостовик sds-plus.
Діаметр свердління:
- в бетоні 24 мм;
- у сталі 13 мм
Вага - 3,3 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3.3 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1050 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 24 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 50 мм |
| Мощность | 1100 Вт |
| Расположение двигателя | Горизонтально |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 5800 |