


2 620 ₴
Рубанок Зеніт Профі ЗРП-1100 (841422)
Зеніт Профі ЗРП-1100 - потужний і надійний рубанок для обробки дощок та інших видів пиломатеріалів. Ця модель рубанка дає можливість вибірки фальца (чверті) глибиною до 12 мм, а максимальна глибина стругання в один прохід становить 3 мм. Швидкість обертання барабана в 16500 об/хв дозволяє отримати відмінну якість стругання і чистоту обробки поверхні. Інструмент відноситься до напівпрофесійної серії і має високу якість вузлів і деталей. Також варто відзначити можливість роботи в стаціонарному режимі.
Особливості:
Алюмінієва платформа;
Вибірка чверті;
Регулювання глибини стругання;
Наявність паркувального черевика;
Робота в стаціонарному положенні.
Комплектація:
Рубанок Зеніт Профі ЗРП-1100;
Платформа для стаціонарної установки;
Бічна лінійка-упор;
Ключ ріжковий;
Кронштейн.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1100 Вт.
Глибина вибірки чверті: 0-12 мм
Максимальна робоча ширина: 82 мм
Максимальна робоча глибина: 0 - 3 мм.
Частота обертання барабана: 16500 об/хв.
Вага: 4,5 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 0-12 мм |
| Глубина обработки | 3 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотный | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1100 |
| Частота холостого хода | 16500 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |