
950 ₴
Зарядний пристрій Forte CD-6A
Зарядний пристрій Forte CD-6A призначений для заряджання свинців-кислотних акумуляторів з напругою 6 і 12В. Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори ємністю 6-80А/год, а максимальний зарядний струм становить 6А. З метою безпеки пристрій має захист від перевантаження та захист від неправильного підключення. Максимальна споживана потужність складає 75Вт. Зарядний пристрій Forte CD-6A буде для Вас чудовим помічником.
Особливості:
- Компактний ударостійкий корпус
- Функція безперервної підзарядки в підключеному стані
- Функція захисту від неправильного підключення
- Функція захисту від короткого замикання у вихідному ланцюгу
- Функція захисту від перенапруги
- Функція захисту від перегріву
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Споживана потужність - 75 Вт
Напруга зарядки - 12 В
Якість зарядки:
- середній струм - 4.2 А
- максимально ефективний - 6 А
Ємність акумулятора - 6-80 А/год
Клас ізоляції - I
Клас захисту - IP20
Вага - 2,5кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип | Зарядное |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Аналоговый |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Класс защиты | IP20 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 80 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 6 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 6 А*ч |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 75 |