

1 544 ₴
Зарядний пристрій Vitals ALI 1210dd
Імпульсний зарядний пристрій Vitals ALI 1210dd призначений для заряджання свинцево-кислотних акумуляторів з напругою 12В. Цей зарядний пристрій заряджає акумулятори ємністю 30-150А/год, а максимальний зарядний струм становить 10А. Максимальна споживана потужність складає 180Вт. Вибір струму заряджання здійснюється автоматично. Після повного заряду акумулятора пристрій переходить у режим енергозбереження, тому немає потреби в постійному контролі процесу заряджання і немає обмежень щодо максимального часу підключення батареї до ЗП. Зарядний пристрій Vitals ALI 1210dd буде для Вас чудовим помічником.
Особливості:
- Компактний ударостійкий корпус
- Автоматична зарядка в 3 етапи
- Цифровий дисплей
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Споживана потужність - 180 Вт
Напруга зарядки - 12 В
Струм зарядки: 10 А
Ємність акумулятора - 30-150 А/год
Клас захисту - IP21
Вага - 1 кг
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Зарядное |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амперметр | Цифровой |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Класс защиты | IP21 |
| Максимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 150 А*ч |
| Максимальный ток зарядки, А | 10 |
| Минимальная емкость заряжаемого аккумулятора | 30 А*ч |
| Подключение к сети | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 180 |