



1 318 ₴
Батут Atleto 102см зелений
Батут Atleto 102см (21000117) - один із найкращих батутів на ринку України, дозволяє організовувати цікаві ігри на свіжому повітрі, в приміщеннях, при цьому діти отримують корисні фізичні навантаження, перебуваючи у повній безпеці. За надійність конструкції відповідають шість ніжок із товстого металу, а якісна амортизація відбувається завдяки наявності пружин. Мат для стрибків стійкий до розтягування та УФ. Максимальне навантаження на батут складає 100 кг. Поставляється батут у розібраному вигляді та простий у складанні. Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що батут Atleto 102см це універсальний центр розваг і занять спортом, який залишить тільки позитивні емоції.
Особливості:
Надійні сталеві ніжки;
Стійкий до вологи та ультрафіолету мат;
Розбірна конструкція.
Технічні характеристики:
Тип: батут.
Кількість пружин для натягу батута: 36 шт.
Висота поверхні для стрибків над землею: 32 см.
Діаметр: 102 см.
Кількість ніжок: 6.
Макс. допустима вага користувача: 50 кг.
Колір: зелений.
Гарантія - 25 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Atleto |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Фитнес-батуты |
| Высота | 32 см |
| Гарантия | 25 месяцев |
| Диаметр | 102 см |
| Количество опор | 6 (шт.) |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Форма | Круглые |